Biz Kimiz?

Sadece emlak sektöründe uzmanlaşmış, tam hizmet veren, veri odaklı bir teknoloji girişimiz. Kanıtlanmış web stratejilerimiz ve yenilikçi teknoloji çözümlerimizle gayrimenkul profesyonellerinin işlerini büyütmelerine yardımcı oluyoruz.

Nasıl bir ekibiz?

Emlakhunisi, ekip üyelerimizi organizasyonun merkezine yerleştiren insan merkezli ve aile benzeri bir kültürü benimser. Ekip üyelerini merkeze koyan bir organizasyon stratejisinin, insanların kendilerini değerli hissettiği, saygı duyulduğu, ilham verdiği, meşgul olduğu, güvendiği ve motive olduğu gelişen bir çalışma ortamı yarattığına inanıyoruz. Böyle güçlendirici bir kültür, yaptıkları iş konusunda son derece tutkulu olan ve kaçınılmaz olarak müşterilerimize, hissedarlarımıza, paydaşlarımıza ve bir bütün olarak kuruluşa doğrudan yararlanan daha yüksek bir performansa yol açan, kendi kendini motive eden ve şefkatli yetenekli bir ekip yetiştirmektedir.

Neden biz?

Biz sadece emlak odaklı bir teknoloji girişimi değiliz. Bundan daha fazlasıyız! İşinizi, dilinizi, zorluklarınızı ve öncelikli hedeflerinizi biliyoruz. Değerli endüstri görüşlerini bizimle sürekli paylaşan, Türkiye’deki yüksek performanslı emlak profesyonelleriyle benzersiz ve işbirliğine dayalı ilişkiler geliştirdik. Emlakhunisinin neden tüm teknoloji ve dijital pazarlama ihtiyaçlarınız için en iyi seçim olduğunu bilmek ister misiniz? Daha fazla bilgi edinmek için keşfetmeye devam edin.
0 %
Dönüşüm oranı
0 %
Trafik Artışı

Gayrimenkul Dijital Pazarlama Danışmanımızla BEDAVA Strateji Görüşmenizi (1300₺ değerinde) planlayın

Dijital pazarlama yoluyla gayrimenkul işinizi büyütmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek ister misiniz?
Scroll to Top
Ticari gayrimenkul İçerik Pazarlama Pop Up

İÇERİK PAZARLAMA ŞABLONUNU HEMEN KULLANMAYA BAŞLA!

Hemen kullan, rakiplerinden sıyrıl!

2020'de 4X
Çok Kazan!

Gayrimenkul Rehberi 2020

Gayrimenkul işini internete taşımak ve büyütmek isteyen herkese ışık tutacak basit ve kolay anlaşılır bir yol haritası!

ÜCRETSİZ İndir!

ŞİMDİ SIRA SEN DE!

Pazarlama Stratejisi

Gayrimenkul Sektörüne Özel
1300 +KDV
  • 10 kişilik Gayrimenkul Danışmanı
  • Katılım sertifikası
  • Emlakhunisinde listelenme
  • İşini büyütme fırsatı
Popüler

Artık Hazırsın