Gayrimenkul Danışmanları İçin
Yenilikçi Pazarlama ve Teknoloji Çözümleri

Birden fazla pazarda faaliyet gösteren bir emlak genişletme ekibine liderlik ediyorsanız, liderlik sistemlerinin değer sağlamanın ve tüm ekibi güçlendirmenin en iyi yolu olduğunu bilirsiniz. Takımdaki ajanlar için potansiyel müşteri oluşturmak, aynı zamanda ajan alım ve alıkoyma konusunda güçlü bir araçtır.
Sadece bugünlerde bir Facebook İşletme Sayfasına sahip olmak yeterli değil. Emlak ekibinizi her şey için gidilecek kaynak olacak şekilde konumlandırmak, gayrimenkulün etki alanınızı genişletmenin anahtarıdır.
Üst düzey bir emlak ekibi kurmak istiyorsanız, ekibinizi mahsulün kreması olarak göstererek web sitenizden başlamanız gerekir. Sadece bir Emlak Arıları web sitesi sizi mega takım gibi görünmek ve hissetmekle kalmaz, aynı zamanda ihtiyacınız olan ipuçlarını da verir.
Emlak ekipleri için Arama Motoru Optimizasyonu, satışları artırmanın en uygun yollarından biridir. Google’ın arama sonuçlarının en üstünde yer alan gösterimler, otomatik olarak emlak ekibi hakkında daha fazla güven uyandırıyor.
Hedef alıcıları ve satıcıları avlamak isteyen gayrimenkul danışmanları için arama ağı reklamları, her bir gayrimenkul danışmanı için anında yeterli sayıda nitelikli müşteri oluşturabilir. Google Adwords ve Bing Ads PPC’den müşteri avlayan Emlakhunisi, dönüşümleri artırmada ve tıklama başına maliyeti düşürmede kanıtlanmış bir üne sahiptir.
Profesyonel bir gayrimenkul danışmanı gibi görünmek söz konusu olduğunda, tutarlılık önemlidir. Ekibinizin benzersiz kimliğini tanınmış bir kimliğe dönüştürmek, tekrarlanan işleri düzenlemenin etkili bir yoludur.

Neden biz?

Biz sadece emlak odaklı bir teknoloji girişimi değiliz. Bundan daha fazlasıyız! İşinizi, dilinizi, zorluklarınızı ve öncelikli hedeflerinizi biliyoruz. Değerli endüstri görüşlerini bizimle sürekli paylaşan, Türkiye’deki yüksek performanslı emlak profesyonelleriyle benzersiz ve işbirliğine dayalı ilişkiler geliştirdik. Emlakhunisinin neden tüm teknoloji ve dijital pazarlama ihtiyaçlarınız için en iyi seçim olduğunu bilmek ister misiniz? Daha fazla bilgi edinmek için keşfetmeye devam edin.
0 %
Dönüşüm oranı
0 %
Trafik Artışı

Mutlu Müşterilerimiz

Süreç nasıl işliyor?

Aşama#1

Dinleme

Sizi dinleyerek başlayoruz. Haydi, ne tür müşteriler istediğinizi, bize söyleyin.
Aşama#1

Aşama #2

Planlama

İdeal müşterilerinizi çekmek için size özel terzi-dikim bir plan oluşturuyoruz.
Aşama #2

Aşama#3

Uygulama

Planımızı başlatıyoruz ve ideal müşterilerinizi almaya başlıyorsunuz.
Aşama#3

Aşama#4

Ölçümlüyoruz

Kampanya boyunca topladığımız tüm verileri analiz ediyoruz.
Aşama#4

Aşama#5

Optimize

Size daha fazla nitelikli müşteri oluşturması için kampanyanızı sürekli olarak optimize ediyoruz.
Aşama#5

Gayrimenkul danışmanlarının bizimle çalışması içinbir kaç neden

% 100

Web sitesi ziyaretçilerindeki yıllık ortalama artış

3X

Daha fazla sorgulamayı tetiklemek için yüksek dönüşüm odaklı web tasarımı

15+

Nitelikli müşteri akışını sağlayan dijital kanallar

750+

Hedeflenecek en karlı anahtar kelimeler

Gayrimenkul Dijital Pazarlama Danışmanımızla BEDAVA Strateji Görüşmenizi (1300₺ değerinde) planlayın

Dijital pazarlama yoluyla gayrimenkul işinizi büyütmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek ister misiniz?

Sık Sorulan Sorular

Genel olarak cevap hayır. Ancak, işinize yatırım yapmayı planladığınızda en az bir yıl taahhüt etmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Dürüst olmak gerekirse, gerçekçi olmayan beklentileri olan gayrimenkul danışmanlarıyla çalışmamayı tercih ediyoruz. Arama motoru optimizasyonu, arama ağı reklamları, sosyal medya pazarlaması veya başka bir dijital pazarlama servisiyle ilgili yardıma ihtiyacınız olup olmadığını görmek, farkedilir sonuçlar elde etmek biraz zaman alacaktır. Emlakhunisi olarak gayrimenkul pazarlaması deneyimimize istinaden, bir yıllık bir sürenin sonuçları değerlendirmek ve yatırımınızın buna değer olup olmadığına karar vermek için en uygun zaman aralığı olduğunu tespit ettik. En az bir yıl boyunca işinizi pazarlamaya özenle yatırım yapmaya hazır değilseniz, bizimle veya başka bir ajansla çalışmamanızı tavsiye ederiz; sadece zamanınızı ve parasınızı harcamanız çok yüksek olasılık. Ancak, kendinizi bir profesyonel bir gayrimenkul danışmanı olarak pazarlamanın sonuç almak için biraz zamana ihtiyacı olduğunu fark ederseniz, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

### ₺ / ay’dan başlayan ve artan üç ana paket sunuyoruz. Paketlerimiz önceden tanımlanmış olmasına rağmen, ‘alakart’ seçeneğine sahip hizmetler de sunuyoruz. Profesyonel gayrimenkul danışmanları için pazarlama planlarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, dijital pazarlama danışmanımızla ücretsiz bir strateji oturumu planlayın.

Scroll to Top
Ticari gayrimenkul İçerik Pazarlama Pop Up

İÇERİK PAZARLAMA ŞABLONUNU HEMEN KULLANMAYA BAŞLA!

Hemen kullan, rakiplerinden sıyrıl!

2020'de 4X
Çok Kazan!

Gayrimenkul Rehberi 2020

Gayrimenkul işini internete taşımak ve büyütmek isteyen herkese ışık tutacak basit ve kolay anlaşılır bir yol haritası!

ÜCRETSİZ İndir!

ŞİMDİ SIRA SEN DE!

Pazarlama Stratejisi

Gayrimenkul Sektörüne Özel
1300 +KDV
  • 10 kişilik Gayrimenkul Danışmanı
  • Katılım sertifikası
  • Emlakhunisinde listelenme
  • İşini büyütme fırsatı
Popüler

Artık Hazırsın