Marka Yönetimi

İlham verici, akılda kalıcı bir şekilde marka kimliğinizle rakiplerinizden öne çıkın

Kısaca marka yönetimi ne fayda sağlar?

Akıllıca oluşturulmuş bir marka kimliği ile görevlerini ve temel mesajlarını başarıyla ileten şirketler, hem sadık bir müşteri tabanını hem de markalarının ruhunu oluşturan en üst düzey bir yeteneği kendine çekebilecek ve elde tutabilecekler.
Tüketicilerinizle olan duygusal bağınızı güçlendirir ve hizmetlerinizi rakiplerinize göre daha fazla tanımalarına yardımcı olur.
Markalaşma yoluyla hedef kitlenizle devam eden etkileşim, şirketinizi pazardaki otorite figürü olarak konumlandırır, böylece potansiyel müşterilerinizin şirketinizle iş yapma konusunda güven duymasını sağlar.

Bizi Farklı Kılan Ne?

Bir emlak şirketi için bir marka kimliği geliştirirken, şirketi müşterileri için yeri doldurulamaz bir ortak olarak konumlandıran ve pazarda öne çıkmasına yardımcı olan güçlü bir marka yaratmaya çalışıyoruz. Bizimle ortaklık kurduğunuzda, şirketiniz için alaka düzeyi yüksek, özgünlük ve etkiye yol açacak benzersiz bir marka kimliği oluşturacağız.
Yaratıcı markalaşma çözümlerinin sınırsız olanaklara yol açabileceğine inanıyoruz.
Emlakhunisi, her türlü emlak şirketi için eksiksiz bir markalama çözümü sunmaktan gurur duyar. Kartvizitler, broşürler, video prodüksiyonları, web tasarımı gibi temel pazarlama malzemelerinden başlayarak marka bilinirliğini artırmak ve müşteri sadakatini artırmak için kurumsal kimlik gibi daha karmaşık bir konsepte kadar her marka yönünü geliştirmenize yardımcı olabiliriz.
Marka geliştirme ekibimizin her üyesi markalaşma konusunda tutkuludur. Çizgi dışında düşünmek için eşsiz bir yeteneğe sahip ve yüksek standartlara tamamen bağlıdır. Bizi işe alırken, markanızı son derece başarılı kılmak için yorulmadan çalışan yanınızda emlak markalama uzmanlarının en iyisine sahip olacaksınız.
Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Her müşteriye kişiselleştirilmiş müşteri hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Talebin karmaşıklığından bağımsız olarak, nazik müşteri hizmetleri temsilcilerimiz size her zaman yardımcı olmaya hazırdır. Yetkili, güler yüzlü ve hızlı bir müşteri hizmeti sunabilmek için müşteri iletişimimizi sürekli geliştiriyoruz.

Mutlu Müşterilerimiz

Süreç nasıl işliyor?

Aşama#1

Keşif

Bu kritik aşamada, şirketinizin Niçin var olması gerektiğini, işinizin en temel yönünü ortaya çıkarmanıza yardımcı oluyoruz. Bu, müşterilerinize ve çalışanlarınıza esin kaynağı olacak kazanan bir marka stratejisi geliştirmemizi sağlayacaktır.
Aşama#1

Aşama #2

Konumlandırma

Değerlerinizi ve iş yapma nedenlerinizi kullanarak, şirketinizi pazarda farklılaştırmak ve rakiplerinizden öne çıkmanıza yardımcı olmak için özgün bir sese sahip benzersiz bir konum belirliyoruz.
Aşama #2

Aşama#3

Marka Hikayeniz

Bu aşamada firmanızın görsel hikayesini firmanızın logosu, web sitesi tasarımı, pazarlama materyalleri ve diğer görseller üzerinden çalışmalar başlar. İşte gayrimenkul şirketinizin görsel marka kimliği ve tonu doğuyor.
Aşama#3

Aşama#4

Kuluçka

Markanızı nasıl tanıtacağınız, tüm marka inisiyatifinin tonunu belirliyor
Aşama#4

Aşama#5

İzleme

Yeni marka piyasaya sürüldükten sonra, çalışan ve müşteri yanıtlarını aktif olarak izliyoruz. Bu, markanın doğru yönde hareket etmesini sağlamak için düzenlemeler yapmamızı sağlar.
Aşama#5

Aşama#6

Büyüme

Büyüme aşamasında, odağımız devam eden marka inşasıdır. Tutarlı ve uyumlu mesajlaşma sayesinde müşterileriniz ve çalışanlarınız arasında daha büyük bir marka bilinci ve daha da önemlisi marka sadakati yaratırız.
Aşama#6

İşinizi büyütmenize nasıl yardımcı olabiliriz
HEMEN KEŞFET!

Gayrimenkul danışmanlarının bizimle çalışması içinbir kaç neden

% 100

Web sitesi ziyaretçilerindeki yıllık ortalama artış

3X

Daha fazla sorgulamayı tetiklemek için yüksek dönüşüm odaklı web tasarımı

15+

Nitelikli müşteri akışını sağlayan dijital kanallar

750+

Hedeflenecek en karlı anahtar kelimeler

Gayrimenkul Dijital Pazarlama Danışmanımızla BEDAVA Strateji Görüşmenizi (1300₺ değerinde) planlayın

Dijital pazarlama yoluyla gayrimenkul işinizi büyütmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek ister misiniz?
Scroll to Top
Ticari gayrimenkul İçerik Pazarlama Pop Up

İÇERİK PAZARLAMA ŞABLONUNU HEMEN KULLANMAYA BAŞLA!

Hemen kullan, rakiplerinden sıyrıl!

2020'de 4X
Çok Kazan!

Gayrimenkul Rehberi 2020

Gayrimenkul işini internete taşımak ve büyütmek isteyen herkese ışık tutacak basit ve kolay anlaşılır bir yol haritası!

ÜCRETSİZ İndir!

ŞİMDİ SIRA SEN DE!

Pazarlama Stratejisi

Gayrimenkul Sektörüne Özel
1300 +KDV
  • 10 kişilik Gayrimenkul Danışmanı
  • Katılım sertifikası
  • Emlakhunisinde listelenme
  • İşini büyütme fırsatı
Popüler

Artık Hazırsın