Varlık 1müşteri kazanımı

Müşteri Kazanımı

Nitelikli müşteri adaylarının tutarlı akışı olmaksızın, birçok gayrimenkul işletmesi çok yakında iş dünyasından çekilecek

Neden müşteri kazanımı?

Gayrimenkul işinde potansiyel müşterilerin her şey olduğu bir sır değil. İstatistiksel olarak, tutarlı bir şekilde yüksek miktarda yüksek motivasyonlu müşteri adayları oluşturabilen gayrimenkul uzmanları, müşteri adayı olmayan danışmanlardan önemli ölçüde daha başarılıdır. Müşteri kazanımı, her başarılı emlak işinin temel taşıdır.

Ne yazık ki, günümüzde halen emlak şirketlerinin büyük çoğunluğu, verimsiz ve tatsız müşteri kazanımı tekniklerine girmektedir. Tüm bu endüstri son derece düşük teknoloji kullanım oranlarından muzdarip. Bunu göz önünde bulundurarak, son teknolojiyi tamamen benimseyerek rakiplerinizin öne geçmek için harika bir fırsatınız var.

Neden bizimle çalışmalısınız?

Emlakhunisi ekibi, yıllar geçtikçe yüksek motivasyonlu satıcı, alıcı ve işe alım fırsatları için çok sayıda müşteri adayı kaynağına hakim olmuştur. Gayrimenkulde uzman ekibimizin yanınızda olması, işinizde asla bir müşteri kazanımı sıkıntısı yaşamamanızı sağlayacaktır. Ekibinizde kaç tane danışman bulunduğuna bakılmaksızın, hepsine nitelikli müşteri adayları sağlayabiliriz.
Her pazarlama kanalı gayrimenkul işletmeleri için uygun değildir. Doğru olmayan kanallara yatırım yapmak hızla pazarlama bütçesini boşa harcayabilir. Neyse ki, yıllar geçtikçe, bize hangi müşteri adayı kanallarının en fazla yatırım getirisini sağladığını söyleyen çok sayıda kanıtlanmış veri biriktirdik. Bizimle reklam harcamalarınızın iyi harcanacağından emin olabilirsiniz.
Bugünlerde piyasada gayrimenkul profesyonelleri için kaliteli müşteri adayları üretebileceklerini iddia eden binlerce şirket var. Bununla birlikte, gerçekte çok azı işin uzmanıdır. Yıllar boyunca Emlakhunisi ekibi sayısız başarılı müşteri adayı kampanyası yürüttü ve müşterilerimize inanılmaz sonuçlar elde etti.
Yıllar boyunca, tüm lider müşteri platformlarını denedik ve müşterilerimiz için sayısız başarılı kampanya yürüttük. Sürekli testler ve devam eden optimizasyon ile ekibimiz nihayet çeşitli pazarlama kanallarından yüksek motivasyonlu emlak satışları getiren son derece etkili bir müşteri adayı oluşturma sürecini deneyimledi.
Şeffaflık, müşteri kazanımı için bir zorunluluktur. Yatırımınızdan olumlu bir getiri elde etmek için pazarlama bütçenizi akıllıca yönetmenize yardımcı olmak için bizi kiralarsınız. Bu nedenle, tüm müşterilerimize, emlak işiniz için yönettiğimiz her potansiyel satış platformu için performans dağılımını gösteren aylık ayrıntılı raporlar sunuyoruz.
Müşteri kaznımı ekibimizin her üyesi kurum içinde eğitilir ve çalışır. Hizmetlerimizi serbest çalışanlara dış kaynak olarak veremiyoruz. Ekip üyelerimiz, endüstri lideri konferanslara, eğitim programlarına ve seminerlere katılarak mesleki becerilerini sürekli geliştirmektedir. Bizi işe alırken, emrinde en üst düzeyde gayrimenkul danışmanı ve uzmanı olacaksınız.
Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Her müşteriye kişiselleştirilmiş müşteri hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Talebin karmaşıklığından bağımsız olarak, nazik müşteri hizmetleri temsilcilerimiz size her zaman yardımcı olmaya hazırdır. Yetkili, güler yüzlü ve hızlı bir müşteri hizmeti sunabilmek için müşteri iletişimimizi sürekli geliştiriyoruz.

Mutlu Müşterilerimiz

Süreç nasıl işliyor?

Aşama#1

Dinleme

Sizi dinleyerek başlayoruz. Haydi, ne tür müşteriler istediğinizi, bize söyleyin.
Aşama#1

Aşama #2

Planlama

İdeal müşterilerinizi çekmek için size özel terzi-dikim bir plan oluşturuyoruz.
Aşama #2

Aşama#3

Uygulama

Planımızı başlatıyoruz ve ideal müşterilerinizi almaya başlıyorsunuz.
Aşama#3

Aşama#4

Ölçümlüyoruz

Kampanya boyunca topladığımız tüm verileri analiz ediyoruz.
Aşama#4

Aşama#5

Optimize

Size daha fazla nitelikli müşteri oluşturması için kampanyanızı sürekli olarak optimize ediyoruz.
Aşama#5

Gayrimenkul danışmanlarının bizimle çalışması içinbir kaç neden

% 100

Web sitesi ziyaretçilerindeki yıllık ortalama artış

3X

Daha fazla sorgulamayı tetiklemek için yüksek dönüşüm odaklı web tasarımı

15+

Nitelikli müşteri akışını sağlayan dijital kanallar

750+

Hedeflenecek en karlı anahtar kelimeler

Gayrimenkul Dijital Pazarlama Danışmanımızla BEDAVA Strateji Görüşmenizi (1300₺ değerinde) planlayın

Dijital pazarlama yoluyla gayrimenkul işinizi büyütmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek ister misiniz?
Scroll to Top
Ticari gayrimenkul İçerik Pazarlama Pop Up

İÇERİK PAZARLAMA ŞABLONUNU HEMEN KULLANMAYA BAŞLA!

Hemen kullan, rakiplerinden sıyrıl!

2020'de 4X
Çok Kazan!

Gayrimenkul Rehberi 2020

Gayrimenkul işini internete taşımak ve büyütmek isteyen herkese ışık tutacak basit ve kolay anlaşılır bir yol haritası!

ÜCRETSİZ İndir!

ŞİMDİ SIRA SEN DE!

Pazarlama Stratejisi

Gayrimenkul Sektörüne Özel
1300 +KDV
  • 10 kişilik Gayrimenkul Danışmanı
  • Katılım sertifikası
  • Emlakhunisinde listelenme
  • İşini büyütme fırsatı
Popüler

Artık Hazırsın