SEO Hizmeti Ucuz Değil

Ancak, doğru yapılırsa sahip olduğunuz en ucuz müşteri kazanımı yönteminiz olabilir!

Kısaca SEO ne fayda sağlar?

Arama Motoru Optimizasyonu(SEO) bugün mevcut olan en ucuz pazarlama kanallarından biridir. Birçok emlak danışmanı, SEO hizmetinin ne kadar tutabildiğini ilk duydukları sırada şaşkınlıklarını gizleyemezler. Ancak, bu gerçekten pahalı mı yoksa diğer yatırım kanallarına kıyasla yatırımlarının potansiyel getirisinin farkında değiller mi? Araştırmamıza göre, SEO hizmeti maliyeti ortalama olarak radyo, direkt posta, TV, dergi vb. geleneksel pazarlama kanallarından 5 kat daha düşük.
SEO, motivasyonu yüksek hedeflenen potansiyel müşteriler için en önemli kaynaklardan biridir. Doğru yapıldığında, SEO ile şirketinizin sunduğu bir hizmeti / ürünü aktif olarak arayan, hedefi iyi belirlenmiş ve motive olmuş bir müşteriyi çok kolay çekebilirsiniz. Aslında, akıllıca hazırlanmış SEO çalışmasıyla, hedef kitlenizin belirli bölümlerine, şu anda bulundukları satış döngüsünün aşamasına bağlı olarak erişebileceksiniz. Diğer pazarlama kanallarının hiçbiri aynı düzeyde hedefleme sunamaz.
SEO, güvenilirliği arttırmanın en etkili yollarından biridir. Son olarak, diğer kanalların aksine, SEO müdahaleci bir pazarlama aracı değildir. Aslında, tüketiciler organik arama motoru sonuçlarını pazarlama veya reklamcılık olarak bile görmüyorlar. Bunun yerine, tüketiciler bilinçaltında organik sonuçlara güvenirler. Bu, şirketinizi otomatik olarak, bir şeyi satmaya çalışan bir reklamveren yerine, güvenebilecekleri pazarda güvenilir bir endüstri lideri olarak konumlandırır.
SEO bugün mevcut olan en uzun süreli teşhir fırsatlarından biridir. Şirketinizin teşhir için parasını ödemeniz gerektiği bilinmektedir. Ayrıca, ödemeyi bıraktığınız anda, artık bir risk almayacağınız oldukça açık. Bu senaryo, pazarlama kuruluşlarının büyük çoğunluğu için geçerlidir. Onlardan farklı olarak, şirketinizin arama motorlarından elde ettiği risk, hizmeti durdurmaya karar verseniz bile uzun sürebilir.

Bizi Farklı Kılan Ne?

Emlakhunisi yıllardır sadece emlak SEO’suna odaklanmaktadır. Bu sektörün tüm özelliklerini ve teknik özelliklerini biliyoruz. Karşılaştığımız hiçbir zorluk veya engel yoktur. Bu nedenle, firmamız arama motoru optimizasyonu kampanyanızı yürütmek için diğer pazarlama ajanslarına oranla benzersiz niteliklere sahiptir.
Veriler, başarılı bir işletme için bir köşe taşıdır. Yıllar boyunca, şu anda müthiş bir biçimde müşterilerimize fayda sağlayan çok sayıda değerli veri biriktirdik. Web sitenizi, deneme yanılma yoluyla binlerce TL harcamanıza gerek kalmadan mevcut tüm gelir getirici anahtar kelimeler için optimize edebileceğinizi hayal edin. Bu, rakipleriniz için iyi bir rekabet üstünlüğü olmaz mıydı?
Kesinlikle sonuçlarımızı kanıtlayabiliriz! Yıllar boyunca, dünyanın her yerinden her tür gayrimenkul uzmanıyla çalıştığımız için şanslıyız. Yerel bir emlak brokerlığı, gayrimenkul danışmanı, franchise işletmeler, yatırımcı veya ticari danışman olsun, arama motoru optimizasyon stratejilerimizi başarıyla uyguladık ve müşterilerimize olağanüstü sonuçlar elde ettik.
Yıllar boyunca, manuel olarak gerçekleştirilen büyük miktarda işlem biriktirdik. Neyse ki, her şeyi otomatikleştirmemize yardımcı olan yetenekli bir web geliştiricileri ekibi kullanıyoruz. Bu hem biz hem de müşterilerimiz için bir oyun değiştirici oldu çünkü artık daha kısa sürede daha iyi sonuçlar sunabiliyoruz.
Şeffaflık SEO için çok önemlidir. SEO çabalarının sonuçları genellikle diğer pazarlama kanallarında olduğu gibi hemen görünmüyor. Bazen göze çarpan sonuçların görülmesi birkaç ay sürebilir. Bu nedenle, müşterilerimizin küçük hareketleri bile görebilmeleri bizim için önemlidir. Emlakhunisi, SEO kampanyanızın ilerlemesini görebileceğiniz detaylı bir raporlama sunar.
SEO ekibimizin her üyesi kurum içinde eğitilir ve çalışır. Hizmetlerimizi serbest çalışanlara dış kaynak olarak veremiyoruz. Ekip üyelerimiz, endüstri lideri konferanslara, eğitim programlarına ve seminerlere katılarak mesleki becerilerini sürekli olarak geliştirir. Bizimle ortaklık kurarken, yanınızda SEO pazar uzmanlarından oluşan ve hedef pazarınızdaki arama motorlarına hakim olmanıza yardımcı olacak bir ekibiniz olacak.
Müşteri hizmetleri bizim için çok önemlidir. Her müşteriye profesyonel ve kişisel müşteri hizmeti sunmak için çalışıyoruz. İster basit bir istek, isterse acil müdahale gerektiren bir durum olsun, uzman müşteri hizmetleri ekibimiz her zaman size yardımcı olmaya hazırdır. Yetkili, güler yüzlü ve hızlı bir müşteri hizmeti sunabilmek için müşteri iletişimimizi sürekli geliştiriyoruz.

Mutlu Müşterilerimiz

Süreç nasıl işliyor?

Aşama#1

Strateji Oluşturma

Aşama#1

Aşama #2

Pazar & Rakip Analizi

Aşama #2

Aşama#3

Tezi Dikim SEO Çözümü

Aşama#3

Aşama#4

Oryantasyon & Yayına Alma

Aşama#4

Aşama#5

İzleme Sistemleri Kurulumu

Aşama#5

Aşama#6

Site İçi SEO Çalışmaları

Aşama#6

Aşama#7

İçerik Stratejisi Geliştirme

Aşama#7

Aşama#8

Link İnşası

Aşama#8

Aşama#9

Aylık Raporlama

Aşama#9

İşinizi büyütmenize nasıl yardımcı olabiliriz
HEMEN KEŞFET!

Uzmanlaştığımız SEOalanları

Yerel bölgedeki müşterileri hedefleyen işletmeler için, “Local 3 pack” olarak da bilinen Harita Sonuçları bölümünde görünmek zorunludur. Potansiyel müşterileriniz firmanızın sunduğu hizmetleri ararken firmanızın Google Haritalar sonuçlarında görünmesini sağlarız.
Genellikle Google Haritalar sonuçları bölümünün hemen altında bulunan organik arama motoru sonuçları, hedef kitlenizin hizmetlerinizi göstermesi için ek bir giriş noktası görevi gören son derece değerli bir görünürlük aracıdır. Ekibimiz, şirketinizin organik arama motoru sonuçlarında görünmesini sağlar.
“Site SEO” olarak da bilinen sayfa içi SEO, her başarılı arama motoru optimizasyonu kampanyasının ayrılmaz bir parçasıdır. Kampanya kurulumunun ilk aşamalarında ekibimiz devam eden SEO çabalarına hazırlanmak için web sitenizde tam Sayfa optimizasyonu gerçekleştirir.
Teknik SEO her başarılı arama motoru optimizasyonu kampanyasının bir temelidir. Tüm teknik sızıntıları gidermeksizin, bir kampanya asla en yüksek başarı potansiyeline ulaşamaz. Emlakhunisi ekibi, web sitenizin tüm teknik sorunlarının kampanyanın ilk aşamalarında düzeltilmesini sağlar.
SEO uzmanlarından oluşan ekibimiz, emlak web sitelerinin karşılaşabileceği tüm olası zorluklar hakkında danışmanlık vermek için burada.
Link inşası, bir web sitesinin arama motorlarında sıralamasını belirleyen en önemli faktörlerden biridir. Yıllar boyunca SEO ekibimiz, kaliteli bağlantı kurma kampanyalarını başarılı bir şekilde başlatmak için bize bir platform sağlayan sayısız sektör etkisine sahip stratejik ilişkiler ve ittifaklar geliştirdi.
Anahtar kelime araştırması olmadan, bir SEO kampanyası başlatmaya bile çalışmamanız şiddetle tavsiye edilir. Sefil bir şekilde başarısız olacak. Tek odak noktamız emlak endüstrisi olduğu için, yıllar boyunca, kampanyanıza anında uygulayabileceğimiz çok karlı ve iyi performans gösteren anahtar kelimelerin büyük bir listesini hazırladık.
Web siteniz algoritmik veya manuel işlemle cezalandırıldıysa, yardımcı olabiliriz. Ekibimiz web sitenizi profesyonel olarak analiz edecek ve cezayı kaldırmak için net bir eylem planı oluşturacaktır. Cezaya neden olan sorunun sebebini bulabilir ve çözüme kavuşturabiliriz.
Arama motoru kampanyasının etkinliğini arttırmak o kadar kolay değil. Neyse ki, Emlakhunisinde müşterilerimize yalnızca detaylı ve doğru sıralama raporları sunmamıza yardımcı olan, aynı zamanda SEO hizmetimiz aracılığıyla oluşturulan bir yatırm geri dönüşünü tahmin etmemize yardımcı olan kendi araçlarımızı geliştirdik.

Gayrimenkul danışmanlarının bizimle çalışması içinbir kaç neden

% 100

Web sitesi ziyaretçilerindeki yıllık ortalama artış

3X

Daha fazla sorgulamayı tetiklemek için yüksek dönüşüm odaklı web tasarımı

15+

Nitelikli müşteri akışını sağlayan dijital kanallar

750+

Hedeflenecek en karlı anahtar kelimeler

Gayrimenkul Dijital Pazarlama Danışmanımızla BEDAVA Strateji Görüşmenizi (1300₺ değerinde) planlayın

Dijital pazarlama yoluyla gayrimenkul işinizi büyütmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek ister misiniz?
Scroll to Top
Ticari gayrimenkul İçerik Pazarlama Pop Up

İÇERİK PAZARLAMA ŞABLONUNU HEMEN KULLANMAYA BAŞLA!

Hemen kullan, rakiplerinden sıyrıl!

2020'de 4X
Çok Kazan!

Gayrimenkul Rehberi 2020

Gayrimenkul işini internete taşımak ve büyütmek isteyen herkese ışık tutacak basit ve kolay anlaşılır bir yol haritası!

ÜCRETSİZ İndir!

ŞİMDİ SIRA SEN DE!

Pazarlama Stratejisi

Gayrimenkul Sektörüne Özel
1300 +KDV
  • 10 kişilik Gayrimenkul Danışmanı
  • Katılım sertifikası
  • Emlakhunisinde listelenme
  • İşini büyütme fırsatı
Popüler

Artık Hazırsın