Sosyal Medya Pazarlaması

Sosyal Medya Pazarlaması Yoluyla Gayrimenkul İşiniz İçin Sadık Bir Topluluk Kurun

Sınırsız Bir Dünyaya "Merhaba" Deyin!

link-building-circle-icon1

Marka Bilinirliği

Sosyal medya kanalları, belki de şirketinizle ilgili sözleri yaymanın en etkili ve bütçe dostu yoludur. Hedef kitlenizin radarında sürekli olarak kalmanızı sağlar ve böylece marka bilinirliğinizi arttırır.

link-building-circle-icon2

Marka Sadakati

Mevcut ve potansiyel müşterileri ile etkileşimde bulunmak ve iletişim kurmak için sosyal medya platformlarını kullanan şirketler, hedef kitleleriyle doğal olarak daha güçlü bir bağ kurar ve bu da doğrudan yüksek marka sadakatine geçer.

link-building-circle-icon3

Yüksek Dönüşüm Oranı

Hedef kitleniz ile sosyal medya platformları arasındaki tutarlı etkileşim onlarla bir ilişki kurmanıza yardımcı olur. Bu da, doğal olarak, daha yüksek bir güvene dönüşerek sonuçta satış noktasında daha yüksek dönüşüm oranlarına yol açar.

Sosyal medya pazarlaması için daha fazla neden

Pazar Analizi

Sosyal medya platformlarının büyük çoğunluğu, hedef kitleniz ve davranışları hakkında değerli bilgiler sunar. Bu paha biçilmez pazar anlayışı teklifinizi büyük ölçüde iyileştirebilir ve daha verimli kararlar almanıza yardımcı olabilir.

Sınırsız Erişim

Sosyal medya kesinlikle dünyayı fethediyor. Bu gezegende bir tür sosyal medya platformu kullanmayan neredeyse hiç kimse kalmadı. Bir pazarlama kanalı olarak sosyal medya ile kitlelere erişiminiz neredeyse sınırsızdır.

İletişimsel Pazarlama

Sosyal medyanın büyük bir avantajı, hedef kitlenizle doğrudan iletişim kurmanıza izin vermesidir. Müşterilerinizin, akıllarını konuşmalarını ve kendinizin arzu ve hoşlanmadıklarının ne olduğunu gerçekten anlamalarını sağlar.

Akıllı Hedefleme

Sosyal medya platformlarının bugünlerde erişebildiği kişisel ve davranışsal bilgilerle ilgili olarak, gerçekten ideal müşterilerinizi akıllıca segmentlere ayırma ve hassas bir şekilde hedefleme konusunda size eşsiz bir yetenek veriliyor.

Neden biz?

Biz sadece emlak odaklı bir teknoloji girişimi değiliz. Bundan daha fazlasıyız! İşinizi, dilinizi, zorluklarınızı ve öncelikli hedeflerinizi biliyoruz. Değerli endüstri görüşlerini bizimle sürekli paylaşan, Türkiye’deki yüksek performanslı emlak profesyonelleriyle benzersiz ve işbirliğine dayalı ilişkiler geliştirdik. Emlakhunisinin neden tüm teknoloji ve dijital pazarlama ihtiyaçlarınız için en iyi seçim olduğunu bilmek ister misiniz? Daha fazla bilgi edinmek için keşfetmeye devam edin.
0 %
Dönüşüm oranı
0 %
Trafik Artışı

Bizi Farklı Kılan Ne?

Gayrimenkul işinizi sosyal medya üzerinden pazarlamak zor olabilir. Bu siteler ticari amaçlı faaliyetler için oluşturulmamıştır. İnsanlar eğlenmek için sosyal medya sitelerine geliyor. Yıllar geçtikçe, ekibimiz sosyal medya üzerinden izleyicilerinizi rahatsız etmeden nasıl ilgileneceğinizi, ilginizi çekebileceğini ve aynı zamanda sosyal medya aracılığıyla iş alabilmeyi öğrendi.
Her sosyal medya pazarlama stratejisi gayrimenkul işletmeleri için işe yaramayacaktır. Doğru olmayan bir stratejiye yatırım yapmak hızlıca pazarlama bütçenizi boşa harcar ve geri dönüşü olmayan çok az şey getirir. Neyse ki, yıllar boyunca neyin işe yarayıp neyin işe yaramadığını bulduk. Emlakhunisi ile reklam harcamalarınızın en verimli şekilde harcanacağından emin olabilirsiniz.
Başarılı bir takip kaydı, etkin bir sosyal medya pazarlama arıyorsanız göz önünde bulundurulması gereken önemli bir husustur. Kiralamak üzere olduğunuz şirketin başarı hikayelerinin bir kısmını size gösterebilmesi gerekir. Yıllar geçtikçe ekibimiz çok sayıda başarılı sosyal medya pazarlama kampanyası başlattı ve müşterilerimize olağanüstü sonuçlar elde etti.
Yıllar geçtikçe, müşterilerimizin sosyal medya varlığını arttırmak için sayısız stratejiler test ettik. Devam eden testler ve sürekli optimizasyon ile ekibimiz nihayet, emlak müşterilerimiz için sadık bir sosyal toplulukları tahmin edilebilecek şekilde büyütmemizi ve beslememizi sağlayan oldukça etkili bir sosyal medya pazarlama sürecine girdi.
Sosyal medya pazarlama ekibimizde alanında uzman bir kadromuz var. Ekip üyelerimiz, endüstri lideri konferanslara, eğitimlere ve seminerlere katılarak profesyonel becerilerini sürekli olarak geliştiriyor. Bizimle ortaklık kurarken, emlak işinizi geliştirmek için sosyal medya pazarlama ekibimizin tecrübesini ödünç alabilirsiniz.
Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Her müşteriye kişiselleştirilmiş müşteri hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Talebin karmaşıklığından bağımsız olarak, uzamn müşteri hizmetleri temsilcilerimiz size her zaman yardımcı olmaya hazırdır. Yetkili, güler yüzlü ve hızlı bir müşteri hizmeti sunabilmek için müşteri iletişimimizi sürekli geliştiriyoruz.

Mutlu Müşterilerimiz

Süreç nasıl işliyor?

Aşama#1

Dinleme

Sizi dinleyerek başlayoruz. Haydi, ne tür müşteriler istediğinizi, bize söyleyin.
Aşama#1

Aşama #2

Planlama

İdeal müşterilerinizi çekmek için size özel terzi-dikim bir plan oluşturuyoruz.
Aşama #2

Aşama#3

Uygulama

Planımızı başlatıyoruz ve ideal müşterilerinizi almaya başlıyorsunuz.
Aşama#3

Aşama#4

Ölçümlüyoruz

Kampanya boyunca topladığımız tüm verileri analiz ediyoruz.
Aşama#4

Aşama#5

Optimize

Size daha fazla nitelikli müşteri oluşturması için kampanyanızı sürekli olarak optimize ediyoruz.
Aşama#5

Uzmanlaştığımız sosyal medya pazarlamaalanları

Şirketinizi, hedef pazarınızı, rekabetinizi ve diğer önemli ölçümlerinizi değerlendiriyoruz ve ideal müşterilerinizi bir mıknatıs gibi öne çıkarmanıza ve çekmenize yardımcı olacak bir kazanma stratejisi geliştiriyoruz.
Kitlenizin güvenilen kaynaklar tarafından üretilen hangi popüler içeriklerle yakından ilgili olduğunu tespit ediyoruz. Daha sonra markanıza uyacak şekilde düzenliyoruz ve çevrimiçi takipçilerinizle paylaşıyoruz.
İlgi çekici ve paylaşılabilir içerik, sosyal medya odaklı dünyada kutsal bir kâsedir. SMM ekibimiz, hedef kitlenizi büyüleyen ve etkileşimi başlatmaya yardımcı olan dikkat çekici içeriği oluşturur.
Gayrimenkulle ilgili içeriğinizi sosyal medya aracılığıyla pazarlamak oldukça zordur ve birçok işletme bunu yanlış yapar. İçeriğinizi sosyal platformlarda nasıl trend yapabileceğinizi tam olarak biliyoruz.
Sosyal medya platformları aracılığıyla nitelikli emlak müşterileri oluşturmak zor olabilir. Sosyal medya uzmanlarımız, tutarlı müşterileri garanti altına alan çeşitli etkili pazarlama hunileri oluşturuyor.
Tüketiciler bir marka ile etkileşimlerini ifade etmek istediklerinde başvurdukları ilk yerlerden biri sosyal medya. Ekibimiz, markanızı profesyonel olarak korumak ve temsil etmek için sosyal etkinliği izler.
Herkes sosyal reklamlar satın alabilir ancak doğru zamanda doğru müşterilere ulaşmak bir beceri gerektiriyor. Sosyal platformlarda reklam satın alarak ideal müşterileri kitlelerine ulaşma konusunda uzmanız.
Ana rakiplerinizin sosyal stratejisini bilmek zorunludur! Güçlü ve zayıf yönlerini belirlemek için doğrudan rakiplerinizin sosyal oyun planının kapsamlı bir analizini yaparız.
Gayrimenkul işinizin diğer tüm pazarlama kanalları gibi, sosyal medya da ölçülmelidir. Değerli görüşleri açığa çıkarır, Yatırım Getirisini ölçer ve çabalarımızın tam raporunu sunarız.
Görünüm önemli! Şirketinizin markasını sosyal medyada temsil etmek istersiniz. Yetenekli grafik tasarımcılardan oluşan ekibimiz, sosyal medya kanallarınız için göz alıcı grafikler hazırlayacaktır.

Gayrimenkul danışmanlarının bizimle çalışması içinbir kaç neden

% 100

Web sitesi ziyaretçilerindeki yıllık ortalama artış

3X

Daha fazla sorgulamayı tetiklemek için yüksek dönüşüm odaklı web tasarımı

15+

Nitelikli müşteri akışını sağlayan dijital kanallar

750+

Hedeflenecek en karlı anahtar kelimeler

Gayrimenkul Dijital Pazarlama Danışmanımızla BEDAVA Strateji Görüşmenizi (1300₺ değerinde) planlayın

Dijital pazarlama yoluyla gayrimenkul işinizi büyütmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek ister misiniz?
Scroll to Top
Ticari gayrimenkul İçerik Pazarlama Pop Up

İÇERİK PAZARLAMA ŞABLONUNU HEMEN KULLANMAYA BAŞLA!

Hemen kullan, rakiplerinden sıyrıl!

2020'de 4X
Çok Kazan!

Gayrimenkul Rehberi 2020

Gayrimenkul işini internete taşımak ve büyütmek isteyen herkese ışık tutacak basit ve kolay anlaşılır bir yol haritası!

ÜCRETSİZ İndir!

ŞİMDİ SIRA SEN DE!

Pazarlama Stratejisi

Gayrimenkul Sektörüne Özel
1300 +KDV
  • 10 kişilik Gayrimenkul Danışmanı
  • Katılım sertifikası
  • Emlakhunisinde listelenme
  • İşini büyütme fırsatı
Popüler

Artık Hazırsın