Emlak Web Tasarım

Sıra dışı, çarpıcı, ve size özel bir emlak sitesi tasarımıyla rakiplerinizden sıyrılın!

Yenilikçi ve yaratıcı tasarım

Gayrimenkul profesyonellerinin bütün gün kendi web sitesinde (bilgisayar başında oturarak) vakit geçirmesi gerektiğini düşünmüyoruz. Web sitelerimizi güzel, zaman kazandıran ve sizi (ve müşteri listelerinizi) harika bir görünüme kavuştururken müşteri adayları oluşturmaya odaklanıyoruz.
  • Sıradışı Tasarım
  • Back-end Servis Entegrasyonu( CRM vb.)
  • Mobil Uyumlu
  • İçerik Yönetimi
  • Ve Daha Fazlası...

Dönüşüm odaklı web tasarımları

Dijital gayrimenkul profesyonelleri için harika web tasarım çözümleri

Yenilikçi Tasarım

İster tek bir gayrimenkul danışmanı, broker yada emlak ofisi olun; özel iş modelinizi geliştirmek için yenilikçi web sitesi çözümümüz var!

Mobil Uyumlu

Ziyaretçilerinize mükemmel bir deneyim yaşatmak için tüm cihaz ve büyük tarayıcılarla tamamen uyumlu, duyarlı bir emlak web sitesi geliştiriyoruz.

Kullanıcı Deneyimi

Hedefleriniz UX ve UI tasarım uzmanları ekibimizle, müşterilerinizin yolculuğu ve işiniz için güçlü, 7/24 bir satış temsilcisine dönüşecek.

İlham Veren Web Tasarımları

Gayrimenkul sektörü etkileyici bir hızla artmaktadır. Rekabetin bu denli şiddetli olması nedeniyle, mükemmel bir web sitesine sahip olmak, bir emlak şirketinin veya acentenin başarısı için kritik öneme sahiptir. Dönüşüm odaklı emlak web tasarımı işletmeyi teşvik eder ve hem potansiyel hem de mevcut olan daha fazla müşteriyi çeker.

Bu amaçla, size ilham vermek için uzman kadromuzla yanınızdayız.

Bizi Farklı Kılan Ne?

Kabul edelim ki, gayrimenkul işletmeleri diğer profesyonellerden daha karmaşık web sitelerine ihtiyaç duyuyor. Back-end servis entegrasyonu, mülk arama, teşhir listeleri, öncü yakalama, danışman alımı ve her bir gayrimenkul web sitesinin içermesi gereken eşit derecede önemli unsurlar gibi çok önemli konular vardır. Önemli özellikleri kaçırmamak, bunları doğru bir şekilde uygulamak ve her şeyi çekici bir şekilde sergilemek için, emlak web tasarımı konusunda uzmanlık gerektirir. Neyse ki, web tasarım ekibimiz, her tür gayrimenkul işletmesi için web siteleri geliştirme konusunda uzmanlaşmıştır. İster tek bir gayrimenkul danışmanı, ister takım, broker, ister yatırımcı isterse ulusal emlak imtiyazı olsun, özel iş modelinizi sürdürmek ve geliştirmek için nihai bir web sitesi çözümümüz var!
Gayrimenkul web sitenizin arama motorlarındaki performans ve görünürlüğünü önemsiyorsanız, web tasarımcınızı sitenizi SEO dostu yapmak için tam olarak ne yaptıkları hakkında sorgulamanız gerekir. Meselenin aslı, sözde ’emlak web tasarım uzmanları’ ile çalıştıktan sonra bize gelen müşterilerimizin % 99’unun sorunu sadece SEO dostu olmayan web siteleri değil, aynı zamanda arama motorlarındaki hayal kıran görünürlükleri! İşte biz tam burada farklıyız. Web tasarım ekibimiz, diğer üç hayati ekiple birlikte çalışır: her biri yalnızca kanıtlanmış emlak çözümümüzdeki uzmanlık alanı konusunda uzmanlaşmış Front-end ve Back-end geliştirme ekipleri ve SEO ekibi. Gayrimenkul sitenizin geliştirilmesinde bize güvendiğiniz zaman, SEO ile ilgili her yönün uzman ekibimiz tarafından halledildiğinden emin olabilirsiniz.
Ne yazık ki, web üzerindeki emlak web sitelerinin büyük çoğunluğu müşteri kazanımı göz önünde bulundurularak oluşturulmaz. Aslında, günümüzde emlak sitelerinin çoğunluğu, dönüşümleri doğrudan etkileyen ve sonuçta daha düşük miktarda elde edilen potansiyel müşterilere ve daha küçük gelirlere yol açan son derece zayıf kullanıcı deneyimi sunmaktadır. Ziyaretçilere ilgi çekici ve etkileşimli bir deneyim sağlayamayan bu yetersizlik nedeniyle, ziyaretçiler Sahinden.com ve zingat.com gibi platformları kullanmaya geçerler. Bu şirketler hızlı bir şekilde kullanıcı deneyimlerinin başarılı bir müşteri adayı yaratmanın anahtarı olduğunu anladılar. Sorabilirsin, ancak bu devlerle ve milyonlarca dolarlık bütçeleriyle nasıl rekabet edebilirsin? Cevap basit – yıllar içinde geliştirdiğimiz ve bir çok müşterimiz için bir servet harcamak zorunda kalmadan daha fazla ziyaretçiyi müşteriye dönüştürmek için başarıyla uygulamış olduğumuz kanıtlanmış bir emlak web sitesi tasarım çözümümüz var.
Kulağa komik gelebilir ama hala internet üzerinde çok büyük miktarda mobil uyumsuz web sitesi var. Şirketler her gün potansiyel müşterilerini kaybediyorlar; çünkü siteleri, kullanıcılar tarafından kullanılan çeşitli cihazlarla uyumlu değil veya doğru duyarlı tasarımın bulunmaması nedeniyle gezinmesi mümkün değil. “Web tasarımcıları” olarak adlandırılan birçok kişi, site geliştirmeden sonra olası tüm cihazlardaki yanıtlarını ve tüm büyük tarayıcılardaki uyumluluğunu tam olarak test etmek için bile uğraşmıyor. Bunun, özellikle masaüstü bilgisayarlardan tüm taşınabilir aygıtlara bu devasa kayma ile gerçekleştiğine inanmak zor, ama bir gerçek. Neyse ki, Emlakhunisi ile asla endişelenmenize gerek yok. Web tasarım ekibimiz, herhangi bir cihaz ve büyük tarayıcılarla tamamen uyumlu, duyarlı bir emlak web sitesi geliştirecektir. Bu ziyaretçilerinize mükemmel bir deneyim getirecektir.
Web siteniz sadece şirketinizin bir yüzü değildir. 7 gün 24 saat hizmet veren bir konsiyerj, teorik olarak ziyaretçilerinize, sorularına cevap almalarını ve böylece bir işlemi kolaylaştırmalarını sağlamak için doğru yöne yönlendirmeleri gerekiyor. Ancak, gerçekte, nadiren bu şekilde tasarlanırlar. Bunun temel nedeni, bir web tasarımcısının, ideal müşterinizin yolculuğunu yanlış anlaması ve bu yolculuğu destekleyen uygun web sitesi mimarisini oluşturmak için gerekli zamanı ortaya koyma konusundaki isteksizliğidir. Ne yazık ki, günümüzde emlak sitelerinin büyük çoğunluğu özgünlük, katılım, rehberlik ve açık bir amaçtan yoksun sitelerdir. UX ve UI tasarım uzmanları ekibimizle, müşterilerinizin yolculuğu ve işiniz için güçlü, 7/24 bir satış temsilcisine dönüşecek hedefleriniz göz önünde bulundurularak çarpıcı bir web sitesine sahip olacaksınız.
SEO ekibimizin her üyesi kurum içinde eğitilir ve çalışır. Hizmetlerimizi serbest çalışanlara dış kaynak olarak veremiyoruz. Ekip üyelerimiz, endüstri lideri konferanslara, eğitim programlarına ve seminerlere katılarak mesleki becerilerini sürekli olarak geliştirir. Bizimle ortaklık kurarken, yanınızda SEO pazar uzmanlarından oluşan ve hedef pazarınızdaki arama motorlarına hakim olmanıza yardımcı olacak bir ekibiniz olacak.
Yerel bilgiler için bir kaynak haline gelmek, sizi bir endüstri uzmanı olarak hızlı bir şekilde konumlandırabilir ve şirketinizi rakiplerinizden farklılaştırabilir. Ancak, yerel bilgi için bu kaynak nasıl olabilir? İşte Emlakhunisi’nin web sitesi geliştirme bölümünün devreye girdiği yer burası. Yıllar boyunca, yerel topluluk hakkında kaliteli bilgi sağlayan zengin içerikli sitelerin kendi alanlarında yetkili olduklarını öğrendik. Yerel pazarınızda otoriter bir şahsiyet haline gelmek, temel olarak şirketinizin konumlandırmasını ve algısını sizi aranan bir endüstri uzmanı haline getirir. Bu düzeye ulaşmak için, doğru yapılandırılmış içerik stratejisine sahip bir siteye sahip olmanız gerekir. Emlakhunisi’nde, uzun zamandır bu meraklı endüstri uzmanı olmanıza yardımcı olacak, içerik bakımından zengin bir emlak web siteleri oluşturmaktan memnunuz.

Mutlu Müşterilerimiz

Süreç nasıl işliyor?

Aşama#1

Strateji Oluşturma

Aşama#1

Aşama #2

Pazar & Rakip Analizi

Aşama #2

Aşama#3

Tezi Dikim SEO Çözümü

Aşama#3

Aşama#4

Oryantasyon & Yayına Alma

Aşama#4

Aşama#5

İzleme Sistemleri Kurulumu

Aşama#5

Aşama#6

Site İçi SEO Çalışmaları

Aşama#6

Aşama#7

İçerik Stratejisi Geliştirme

Aşama#7

Aşama#8

Link İnşası

Aşama#8

Aşama#9

Aylık Raporlama

Aşama#9

İşinizi büyütmenize nasıl yardımcı olabiliriz
HEMEN KEŞFET!

Gayrimenkul danışmanlarının bizimle çalışması içinbir kaç neden

% 100

Web sitesi ziyaretçilerindeki yıllık ortalama artış

3X

Daha fazla sorgulamayı tetiklemek için yüksek dönüşüm odaklı web tasarımı

15+

Nitelikli müşteri akışını sağlayan dijital kanallar

750+

Hedeflenecek en karlı anahtar kelimeler

Gayrimenkul Dijital Pazarlama Danışmanımızla BEDAVA Strateji Görüşmenizi (1300₺ değerinde) planlayın

Dijital pazarlama yoluyla gayrimenkul işinizi büyütmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek ister misiniz?
Scroll to Top
Ticari gayrimenkul İçerik Pazarlama Pop Up

İÇERİK PAZARLAMA ŞABLONUNU HEMEN KULLANMAYA BAŞLA!

Hemen kullan, rakiplerinden sıyrıl!

2020'de 4X
Çok Kazan!

Gayrimenkul Rehberi 2020

Gayrimenkul işini internete taşımak ve büyütmek isteyen herkese ışık tutacak basit ve kolay anlaşılır bir yol haritası!

ÜCRETSİZ İndir!

ŞİMDİ SIRA SEN DE!

Pazarlama Stratejisi

Gayrimenkul Sektörüne Özel
1300 +KDV
  • 10 kişilik Gayrimenkul Danışmanı
  • Katılım sertifikası
  • Emlakhunisinde listelenme
  • İşini büyütme fırsatı
Popüler

Artık Hazırsın