Yatırımcılar İçin
Yenilikçi Pazarlama ve Teknoloji Çözümleri

Büyük Yatırımcılar

Kanıtlanmış dijital pazarlama kampanyamız yalnızca satıcıları bulmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda hedef pazarda bir alıcı listesi oluşturmanıza yardımcı olabiliriz!

Al-Sat Yatırımcıları

Niteliksiz müşteri elde etmek düşük dönüşüm oranlarına ve yüksek müşteri kazanım maliyetine dönüşür. Emlakhunisi size işinizi büyütmek için motive satıcıları bulsun.

Kira Getirili Mülk Yatırımcıları

Doğrudan e-posta, ilanlar ve kapı çalma her zaman size müşteri getirse de, iyi bir dijital pazarlama stratejisi ofisi terketmek zorunda kalmadan size 24/7 müşteri adayları sağlar.

Rezidans Yatırımcıları

Emlakhunisi konut, emlak yatırımcılarının emlak portföylerini hızlı bir şekilde oluşturmasına yardımcı olabilir. Büyümek istediğiniz alanlarda potansiyel müşterilere ulaşın ve satışı daha hızlı kapatın.

Ticari Mülk Yatırımcıları

Sadece piyasa fiyatının çok altında ticari gayrimenkul yatırım anlaşmaları yapmıyoruz, bunu tutarlı bir şekilde yapıyoruz..

Kitlesel Fonlama

Gözde gayrimenkul yatırım projelerinin fonlanması için dünyanın dört bir yanından potansiyel bireysel ve kurumsal müşterilere ulaşmanızı sağlıyoruz.

Yeni rakipler pazara girdikçe, emlak yatırımcıları için nitelikli müşteri elde etme çok maliyetli olmaktadır. Potansiyel müşteri adaylarını iyileştirmek için teklif başına maliyetin yakından takip edilmesi kritik öneme sahiptir.
Gayrimenkul yatırımcıları için Sosyal Medya Pazarlaması, herkesin mevcut projelerinizi ve fırsatları bilmesini sağlamak için harika bir yoldur. Web sitenizi ziyaret edenlere yeniden hedefleme kampanyalarını sosyal medya üzerinden yayınlamak da iyi bir uygulamadır.
Gayrimenkul yatırımcıları için dönüşüm odaklı bir web sitesi tasarımı sadece güzel görünmekle kalmamalı, aynı zamanda birçok ana dönüşüm araçlarını da içermelidir. Harekete geçirme ifadeleri, dönüşüm hunileri ve sosyal kanıtlar, ziyaretçileri müşteriye dönüştürecek bir web sitesinin parçalarıdır.
Gayrimenkul yatırımcıları için Arama Motoru Optimizasyonu ölçülebilir sonuçlar ve büyük bir yatırım getirisi sunar. Genellikle SEO, gerçekleşmesi en çok zaman alan internet pazarlama kanalı olmasına rağmen, çevrimiçi olarak en uygun fiyatlı ve güvenilir dijital pazarlama kanalıdır.
Arama ağı reklamları emlak yatırımcıları için, nitelikli müşteri bulmanın en hızlı, en tutarlı ve en pahalı yoludur. Arama ağı reklam bütçesi bütçesi, portföyünü olabildiğince çabuk büyütmek isteyen yatırımcılar için genel dijital pazarlama planına dahil edilmelidir.
Profesyonel bir emlak ofisi gibi görünmek söz konusu olduğunda, tutarlılık önemlidir. Ekibinizin benzersiz kimliğini tanınmış bir kimliğe dönüştürmek, tekrarlanan işleri düzenlemenin etkili bir yoludur.

Neden biz?

Biz sadece emlak odaklı bir teknoloji girişimi değiliz. Bundan daha fazlasıyız! İşinizi, dilinizi, zorluklarınızı ve öncelikli hedeflerinizi biliyoruz. Değerli endüstri görüşlerini bizimle sürekli paylaşan, Türkiye’deki yüksek performanslı emlak profesyonelleriyle benzersiz ve işbirliğine dayalı ilişkiler geliştirdik. Emlakhunisinin neden tüm teknoloji ve dijital pazarlama ihtiyaçlarınız için en iyi seçim olduğunu bilmek ister misiniz? Daha fazla bilgi edinmek için keşfetmeye devam edin.
0 %
Dönüşüm oranı
0 %
Trafik Artışı

Mutlu Müşterilerimiz

Süreç nasıl işliyor?

Aşama#1

Dinleme

Sizi dinleyerek başlayoruz. Haydi, ne tür müşteriler istediğinizi, bize söyleyin.
Aşama#1

Aşama #2

Planlama

İdeal müşterilerinizi çekmek için size özel terzi-dikim bir plan oluşturuyoruz.
Aşama #2

Aşama#3

Uygulama

Planımızı başlatıyoruz ve ideal müşterilerinizi almaya başlıyorsunuz.
Aşama#3

Aşama#4

Ölçümlüyoruz

Kampanya boyunca topladığımız tüm verileri analiz ediyoruz.
Aşama#4

Aşama#5

Optimize

Size daha fazla nitelikli müşteri oluşturması için kampanyanızı sürekli olarak optimize ediyoruz.
Aşama#5

Gayrimenkul danışmanlarının bizimle çalışması içinbir kaç neden

% 100

Web sitesi ziyaretçilerindeki yıllık ortalama artış

3X

Daha fazla sorgulamayı tetiklemek için yüksek dönüşüm odaklı web tasarımı

15+

Nitelikli müşteri akışını sağlayan dijital kanallar

750+

Hedeflenecek en karlı anahtar kelimeler

Gayrimenkul Dijital Pazarlama Danışmanımızla BEDAVA Strateji Görüşmenizi (1300₺ değerinde) planlayın

Dijital pazarlama yoluyla gayrimenkul işinizi büyütmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek ister misiniz?

Sık Sorulan Sorular

Doğrudan e-posta pazarlaması gibi geleneksel emlak pazarlama kanalları zamana göre test edilmiş sayılırken, hiçbiri yalnızca dijital pazarlamaya özgü belirli avantajlar sunmamaktadır. İşte en önemlilerinden sadece birkaçı;


Hedefleme

Belki de birkaç on yıl önce, satın alınmış bir posta listesindeki kişilere el yazısı mektupları ve kartpostallar göndermek, hedeflenen bir strateji gibi görünebilir. Listenin, teklifinizle ilgilenebilecek kişilerin iletişim bilgilerinden oluşması gerekiyor, ancak bunun ne kadar alakalı ve güncel olduğunu asla bilemezsiniz. SEO ve arama ağı reklamcılığı gibi modern çözümlerle karşılaştırıldığında, zaman ve maliyet açısından son derece etkilidir.

Çevrimiçi reklamlar, yakın zamanda hizmet türünüze ilgi duyduklarını ifade eden ve ilgili siteleri ziyaret ederek veya belirli arama sorguları yaparak gösterilebilecek şekilde ayarlanabilir. Ayrıca, reklamınızı görecek kullanıcıların çeşitli özelliklerini seçebilirsiniz. Dahası, organik arama sayesinde, artık hizmetlerinizle ilgilenen müşterileri bulabilirsiniz. İlgisiz ve isteksiz müşteri adaylarını rahatsız etmeyi bir kenara bırakın.


Web analizi

Çevrimiçi analitik araçlar, dijital pazarlama kampanyalarınızla ilgili en eksiksiz, ayrıntılı ve kesin veri kümesini sunar. Bazı durumlarda, onları kullanarak, kampanyaların verimliliğini diğer (çevrimdışı) pazarlama kanallarından bile izleyebilirsiniz. Web analitik hizmetleri tarafından sağlanan değerli verilerin analizi, sorunları daha kolay tanımlamanıza ve pazarlama kampanyalarınızı çalıştığınız pazara daha iyi uyarlamanıza olanak tanır.

Gayrimenkul yatırımı oldukça rekabetçi bir alandır ve hata yapmak size hayal edebileceğinizden daha pahalıya mal olabilir. İşte en yaygın birkaç örnek:


Yerel Pazarın Ayrıntılarını Yoksayma
Gayrimenkulün piyasadaki anlık değerini belirleyen değerli istatistiki verilerin yanı sıra, kiracılarınızın veya alıcılarınızın kim olduğunu anlamak da önemlidir. Şehirlerin farklı nüfusu ve dahası, mahalleler, sosyoekonomik durum ve belirli mülkiyet türleri için talep seviyesini belirleyen demografik faktörler her zaman değişiklik gösterir. Yerel emlak pazarınızdaki sosyal çeşitlilik hakkında daha derin bir bilgi edinmek, doğru özellikleri doğru insanlara doğru zamanda ve uygun maliyette pazarlamanıza yardımcı olacaktır.


KPI’ları dikkate almamak
Bu nokta, özellikle işler iyi gittiğinde göz ardı edilir. Ancak, işinizin başarısını ölçmek çok önemlidir, çünkü stratejinizi daha da iyi sonuçlar için optimize etmenize izin verir. Bir şey doğru çalışmıyorsa ve sorunun nedenini bulmanız gerekiyorsa, istatistiksel verileri analiz etmek çok daha önemlidir. Anahtar ölçümleri web analitik araçlarında sürekli izlemek ve bunlara dayalı hedefler belirlemek pazarlama kampanyalarınızı mümkün olan en iyi yatırım getirisi için optimize etmenize yardımcı olur.


Testi ihmal etmek
Yeni bir tür kampanya başlatmak veya yeni bir pazarlama kanalı denemek gibi keşfedilmemiş bir bölgeye girecekseniz, başlangıçtan bir miktar zaman ve para harcamak yerine bir teste başlamak daha iyidir. Örneğin, birkaç bin adrese sahip yeni bir posta listeniz var. Bir kerede hepsine mektup ya da e-posta göndermek yerine, bu çok zaman alır, yalnızca ilk yüz veya ikisini deneyin ve ne kadar cevap alacağınızı görün. Bu, listenin teklifinizle alaka düzeyini değerlendirmenize ve devam etmenize, başka bir liste kullanmanıza veya kampanyanızda başka değişiklikler yapmanıza karar vermenize yardımcı olacaktır. Aynı taktikler, emin olmadığınız başka bir pazarlama kanalına da uygulanmalıdır.

Scroll to Top
Ticari gayrimenkul İçerik Pazarlama Pop Up

İÇERİK PAZARLAMA ŞABLONUNU HEMEN KULLANMAYA BAŞLA!

Hemen kullan, rakiplerinden sıyrıl!

2020'de 4X
Çok Kazan!

Gayrimenkul Rehberi 2020

Gayrimenkul işini internete taşımak ve büyütmek isteyen herkese ışık tutacak basit ve kolay anlaşılır bir yol haritası!

ÜCRETSİZ İndir!

ŞİMDİ SIRA SEN DE!

Pazarlama Stratejisi

Gayrimenkul Sektörüne Özel
1300 +KDV
  • 10 kişilik Gayrimenkul Danışmanı
  • Katılım sertifikası
  • Emlakhunisinde listelenme
  • İşini büyütme fırsatı
Popüler

Artık Hazırsın